Обавештење о организацији наставе

Одлуком Министарства просвете, науке и технолошког развоја ОШ „Сава Ковачевић“ примењивање I модел наставе и учења у школи кроз непосредни рад. Овај модел подразумева да сви ученици присуствују истовремено свим облицима образовно-васпитног рада у школи. Часови ће трајати 45 минута.
У матичној школи сви ученици похађаће преподневну смену од 7.30 минута.
У подручној школи у Добром Долу ученици ће похађати наставу у две смене, преподневна смена почиње у 8 часова док поподневна смена почиње у 12.45 минута. Ученици првог и трећег разреда почеће школску годину у преподневној смени а ученици другог и трећег разреда похађаће поподневну смену. Ученици мењају смене на недељном нивоу.
Школа наставља да примењује све епидемиолошке мере у циљу спречавања и сузбијања заразне болести COVID-19 и у потпуности ће поштовати одлуке и мере донете од стране Кризног штаба и Министарства просвете, науке и технолошког развоја.

Срећан почетак школске године свим ученицима и наставницима!